Skip to the content

Yhteystiedot

Alta löydät iloisen smuffijengimme yhteystiedot.  Jätä viesti, soita tai tule käymään toimistollamme Haarlankadulla.

Pekka Lähde

Pekka Lähde
CEO

pekka@idid.fi
+358 45 139 7079

Timo Portimojärvi

Timo Portimojärvi
CTO

timo@idid.fi
+358 50 303 5352

Juha Ollikainen

Juha Ollikainen
CFO

juha@idid.fi
 

Ari Asukas

Ari Asukas
Sales, Partnership Manager

ari@idid.fi
+358 40 779 9913

Kimmo Arramies

Kimmo Arramies
CMO

kimmo@idid.fi
+358 50 521 4889

Leena Johansson

Leena Johansson
Marketing and Support

leena@idid.fi
+358 40 097 5436

Jenni Hantula

Jenni Hantula
Sales and Marketing Coordinator

jenni@idid.fi
+358 44 720 2720

Ronja Lähde

Ronja Lähde
Sales and Marketing Coordinator

ronja@idid.fi

Anna Tähtinen

Anna Tähtinen
Office Superhero, Invoicing

anna@idid.fi
+358 50 463 7109

Jussi Anno

Jussi Anno
Systems Specialist

jussi@idid.fi
+358 50 449 9396

Juha Lindstedt

Juha Lindstedt
Web Architect

juha.lindstedt@idid.fi
 

Eelis Rouvinen

Eelis Rouvinen
Software Developer

eelis@idid.fi
 

Jari Halonen

Jari Halonen

jari@idid.fi
 

Tiina Rämä

Tiina Rämä

tiina@idid.fi
 

Veeti Portimojärvi

Veeti Portimojärvi

veeti@idid.fi
 

iDiD Support

iDiD Support
Tukinumero

support@idid.fi
+358 10 281 4350

Toteutuksia

Tampereen seudun ammattiopisto Tredu

- Ammattitaitoista infonäyttöviestintää

Tampereen seudun ammattiopisto Tredu

Rukan kävelykyläyhdistys

- Näyttävää viestintää reaaliajassa Rukan matkailijoille

Rukan kävelykyläyhdistys

Pohjolan Osuuspankki

- EU:n pohjoisin pankki

Pohjolan Osuuspankki
Katso lisää

iDiD digital signage

Haarlankatu 4 A
33230 Tampere

010 281 4350
info@idid.fi

Osallistu demoon

Maksuton 20 minuutin demo tarjoaa kattavan tietopaketin infonäytöistä, niiden eduista sekä iDiD-infonäyttöjärjestelmän esittelyn.